Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Równowaga psychologiczna to jeden z najważniejszych elementów w naszym życiu. Jeżeli czujecie, że coś nie tak dzieje się z Waszym życiem i szukacie profesjonalnej pomocy, to Instytut ITPB jest do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do umówienia się z naszymi specjalistami na spotkanie, którzy chętnie Wam pomogą.

Leczenie depresji

Wiele osób bardzo długo nie jest w stanie przyznać, że ma problemy z własną psychiką. Pomimo tego, że żyjemy w tak zaawansowanych czasach wiele ludzi uważa, że problemy psychiczne to coś złego, co należy piętnować. Nic bardziej mylnego. Takim osobom należy się profesjonalna pomoc, dzięki której będzie można wybrnąć z wielu problemów.
Jeżeli Wy lub Wasi bliscy potrzebujecie takiej osoby, która pomoże Wam wrócić na normalne tory życiowe, to nasi specjaliści czekają na Was. Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej znajduje się we Wrocławiu oferując współpracę ze sztabem najlepszych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy umieją poradzić sobie z każdym problemem. Wiemy jak ważne jest leczenie depresji Wrocław dla wielu osób, które dzięki odpowiedniemu podejściu na nowo dostrzegają radość swojego życia.
Jeżeli wstydzicie się swoich problemów, to nie musicie się obawiać. Nikt na pewno się nie dowie, że uczęszczacie do nas na terapie i leczenie. Chcemy być dla Was wsparciem w najtrudniejszym momencie życia.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117