Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Równowaga psychologiczna to jeden z najważniejszych elementów w naszym życiu. Jeżeli czujecie, że coś nie tak dzieje się z Waszym życiem i szukacie profesjonalnej pomocy, to Instytut ITPB jest do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do umówienia się z naszymi specjalistami na spotkanie, którzy chętnie Wam pomogą.

Pomoc psychologiczna

Depresja jest niebezpieczną chorobą współczesną, która wyniszcza od środka. Rozwija się stopniowo, nie dając nieraz szans, aby w porę ją zauważyć. Zazwyczaj kiedy osoba, której ta przypadłość dotyczy, zaczyna podejrzewać, że jest coś nie tak z jej zdrowiem, nie ma już siły, a często i wiedzy, aby odpowiednio zareagować.
Kluczowym w takiej sytuacji jest uzyskanie odpowiedniego wsparcia, którego nie zawsze dostarczy najbliższe otoczenie. Rodzina i przyjaciele często do ostatniej chwili nie zauważają objawów lub też nie potrafią pomóc.
Dla wielu osób dotkniętych tą chorobą, terapia depresji to najlepszy wybór. Doświadczeni w walce z depresją psycholodzy, którzy zmagają się z jej objawami u pacjentów na co dzień, pomagają przejść przez kolejne etapy oczyszczania myśli i podejmowania konstruktywnych aktywności. Stają się wyjątkowym wsparciem na niełatwej drodze i swojego rodzaju mentorem, służąc swoją wiedzą i dzieląc się siłą witalną, a dla osób w trudnym położeniu również wiedzą w zakresie prawa.
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy psychologa w zakresie terapii dotyczącej depresji, to zapoznaj się z propozycją naszego instytutu na stronie http://itpb.pl/.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511322117