Katalog firm

Jawo

Serdecznie zapraszamy do Jawo, które w swojej ofercie ma wyśmienite pierogi do jedzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm chcących zjeść wyjątkowe dania. Wszystkim oferujemy produkty wykonywane z najwyższej jakości składników będące idealnym dopełnieniem smaku.

Dania gotowe

Niekiedy trudno jest uwierzyć jak małe firmy potrafią z czasem przerodzić się w prawdziwych liderów w swojej branży. Tak też było jeżeli chodzi o polską firmę Jawo. Swoją pracę zaczęła ona od przydomowej sprzedaży pierogów.
Na chwilę obecną jednak jest to jeden z najbardziej popularnych producentów pierogów, mrożonek i dań gotowych na rynku polskim oraz rynku europejskim. Od Jawo dania gotowe są szczególnie polecane przez osoby, które kiedykolwiek miały okazję ich spróbować. Charakteryzują się świetnym smakiem, co jest rzadkie podczas kupowania gotowych potraw. Ich jakość jest niepodważalna i potwierdzona wieloma certyfikatami jakie firma Jawo zdobyła na przestrzeni wielu lat swojej działalności.
Dodatkową zaletą kupowania dań gotowych od Jawo na pewno jest oszczędność pieniędzy, jaką zapewniają. Są one dostępne w stosunkowo niskich cenach, zatem stanowią oczywisty wybór dla każdego, kto nie może pozwolić sobie na duże wydatki. Zatem dania gotowe od Jawo to wybór, na który może zdecydować się każdy.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428