Katalog firm

Jawo

Serdecznie zapraszamy do Jawo, które w swojej ofercie ma wyśmienite pierogi do jedzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm chcących zjeść wyjątkowe dania. Wszystkim oferujemy produkty wykonywane z najwyższej jakości składników będące idealnym dopełnieniem smaku.

Pierogi mrożone

Masz dość "ślęczenia przy garach", ponieważ zrobienie pysznego obiadu zajmuje ci długie godziny. Wolałabyś spędzić ten czas na oddaniu się swoim pasjom takim jak czytanie książki czy po prostu obejrzenie filmu, ale równocześnie chcesz zapewnić swoim domownikom i sobie pyszne i pełnowartościowe posiłki. Zastanawiasz co mogłoby rozwiązać Twój problem?
Przepis jest prosty wystarczy udać się do sklepu i wybrać nie byle jakie, bo polecane przez innych konsumentów produkty firmy JAWO, która jest liderem wśród produkcji mrożonek i pierogów. Wybierz swój ulubiony smak pierogów, placków ziemniaczanych, knedli i uszek spośród wielu jakie ma w swojej ofercie producent. Na przykład pierogi mrożone możesz kupić o smaku jagodowym, truskawkowym, możesz wybrać tez pierogi ruskie czy staropolskie. Nie musisz obawiać się o ich smak czy wartość odżywczą.
Każdy produkt wyprodukowany przez JAWO posiada liczne certyfikaty jakości a także znak potwierdzający produkcję na terenie Polski oraz to, że składniki w większości pochodzą z naszego kraju.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428