Katalog firm

Jawo

Serdecznie zapraszamy do Jawo, które w swojej ofercie ma wyśmienite pierogi do jedzenia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również do firm chcących zjeść wyjątkowe dania. Wszystkim oferujemy produkty wykonywane z najwyższej jakości składników będące idealnym dopełnieniem smaku.

Producent mrożonek

Polska to kraj o niesamowitej różnorodności kulinarnej. W każdym zakątku znajdziemy charakterystyczne perełki danego regionu o niesamowitym smaku i równie niesamowitej historii. O te tradycje dba Częstochowska firma Jawo której historia powstania sięga 1992 roku.
Firma Jawo, której ofertę można znaleźć na stronie https://jawo.pl/ to producent mrożonek , przedsiębiorstwo z długoletnim doświadczeniem pielęgnujące polskie smaki. W swojej ofercie zawiera dania, bez których większość z nas nie wyobraża siebie życia.Chyba nie ma osoby, która nie skusiłaby się na pierogi jak u babci, knedle ze śliwkami, kluski leniwe, pyzy czy kartacze z mięsem. Uszka z kapustą i grzybami, krokiety a nawet naleśniki to tylko niektóre z dostępnych smakołyków. Starannie przygotowane zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
A wszystko to poparte certyfikatami najwyższej jakości i atrakcyjną ceną. Produkty te są niezwykle proste w przygotowaniu, a ich proces mrożenia umożliwia zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Przekonaj się już teraz i nawiąż współpracę z firmą! Spróbujesz..pokochasz!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428