Katalog firm

PPHU Ład

Ład zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli potrzebni są Wam ogrodnicy. Zawsze na czas stawiamy się w wyznaczonym miejscu, aby zrealizować Wasze zlecenie. Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, jak również nawiązujemy długoterminową współpracę z instytucjami i klientami indywidualnymi.

Wycinka drzew

Wycinka drzew nie należy do łatwych zadań. Aby porządnie ściąć stare drzewo potrzebny jest dostęp do profesjonalnego sprzętu, a także ekipa pracowników, którzy wiedzą jak posługiwać się takim sprzętem bez narażania swojego bezpieczeństwa i zdrowia. Na dodatek wycinka drzew Łódź, zwłaszcza w większych miastach, musi być wykonana ostrożnie, aby spadające gałęzie nie uszkodziły budynków lub samochodów w pobliżu.
Jeżeli ktoś pragnie zlecić wycinkę drzew w Łodzi to na pewno powinien trafić do firmy Ład. Już od wielu lat firma ta przyjmuje zlecenia z zakresu ogrodnictwa i pielęgnacji zieleni. Jej klientem jest między innymi Zarząd Dróg i Transportu, a także wiele sklepów posiadających siedziby w miejscach z dużą ilością zieleni, takich jak Biedronki i Tesco.
Firma zajmuje się także zleceniami od osób indywidualnych, choć jej specjalizacją wciąż są większe projekty. Jednakże każdy, kto potrzebuje pomocy ze strony firmy świadczącej usługi ogrodnicze na pewno powinien skorzystać z szerokiej oferty firmy Ład.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357