Katalog firm

Paut

Paut to Pracownia Automatyki działająca na rynku od wielu lat. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie automatyki budynków i nie tylko. Oferuje również instalacje sygnalizacji pożaru i wykrywania gazów w garażach, a ponadto systemy zarządzania instalacjami technicznymi w budynkach. Firma zapewnia pełne wsparcie techniczne.

Automatyka budynku

Firma powstała wiele lat temu, na rynku budownictwa rozwija się bardzo szybko, dobrze prosperuje i przynosi coraz większe zyski. Kompleksowo i profesjonalnie podchodzi do wypełniania swoich obowiązków, zatrudnia doświadczonych specjalistów, którzy sumiennie i rzetelnie realizują swoje zadania w tym montaż systemu zarządzania budynkiem. Służą oni zawsze pomocą i fachowym doradztwem, liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klientów, a wykonywana przez nich automatyka budynków znajduje się na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej na stronie http://paut.pl/1001/automatyka
Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie szeroko pojęte systemy automatyki budowlanej, firma zajmuje się realizacją projektów ogrzewania, oraz wentylacji budynków. Oferta dotyczy również klimatyzacji, oświetlenia, a także świadczy usługę w zakresie systemów pożarowych i detekcji gazów. Zakład współpracuje z renomowanymi producentami, stawia bardzo wysoko na jakość oraz standard wykonywanej usługi.
Automatyka budynków oparta jest zwłaszcza na instalacjach, które są zamontowane w różnego rodzaju budynkach. Firma posiada swoją własną stronę internetową, gdzie można znaleźć interesujące informacje, zapoznać się z ofertą. Na rynku budownictwa zyskała bardzo pozytywną opinię wśród klientów, siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, jest warta polecenia.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054