Katalog firm

Paut

Paut to Pracownia Automatyki działająca na rynku od wielu lat. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie automatyki budynków i nie tylko. Oferuje również instalacje sygnalizacji pożaru i wykrywania gazów w garażach, a ponadto systemy zarządzania instalacjami technicznymi w budynkach. Firma zapewnia pełne wsparcie techniczne.

Systemy BMS

Na polskim rynku działają od niemal dwudziestu już lat, projektując i wdrażając nowoczesne systemy zarządzania budynkiem. Co ich wyróżnia? Jakość usług, najnowocześniejsze technologie, a także wiedza i doświadczenie. Wszystko to sprawia, że Pracownia Automatyki to firma, której warto zaufać.
Rekomendowany przez naszą firmę montaż systemu zarządzania budynkiem, czyli System Zarządzania Budynkiem, to rozwiązanie, które pozwala zdalnie nadzorować i zarządzać instalacjami. Jest więc ono niezwykle komfortowe. Ale to nie jedyna jego zaleta. Pozwala on bowiem również skutecznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. Na bieżąco archiwizuje i przetwarza wszystkie dane, dzięki czemu natychmiast widać błędy w funkcjonowaniu dowolnego elementu systemu.
Decydując się na współpracę z Pracownią, można mieć pewność, że dołoży wszelkich starań, aby wdrożony system spełniał oczekiwania. I to bez względu na to, jak duży jest budynek. Pracownia to przede wszystkim ludzie, którzy nie boją się wyzwań, a wręcz przeciwnie - kochają je. I to widać w każdym zrealizowanym projekcie.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054