Katalog firm

Sowa

Jakie jest najlepsze ogrzewanie dla domu? Jaka wentylacja powinna znaleźć się w mojej firmie? Jeżeli takie pytania chodzą Wam po głowie i zastanawiacie się nad odpowiedzią na nie, to chętnie Wam pomożemy. Sowa to wiedza, doświadczenie i najniższe ceny na rynku, jeżeli weźmie się pod uwagę istniejącą konkurencję.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Nowoczesne i oszczędne instalacje techniczne? Właśnie to swoim klientom oferuje firma Eko-Sowa. Wśród nich znaleźć można między innymi instalacje wodno kanalizacyjne Łódź. To co je wyróżnia, to długa żywotność, energooszczędność, niesamowita szczelność oraz elastyczność.
Dzięki temu instalacje te doskonale sprawdzają się w budynkach o różnym przeznaczeniu. Oferta firmy skierowana jest z resztą zarówno do klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firm. Instalacje wodno kanalizacyjne od Eko - Sowy to rozwiązania oparte na nowoczesnych, ale sprawdzonych osiągnięciach technologicznych. Bardzo duży nacisk położony jest w nich na oszczędność oraz ochronę środowiska.
Wszystko to sprawia, że instalacje te stają się doskonałą inwestycją na długie lata. Ale i to nie jedyne ich zalety. Dotychczasowi klienci firmy podkreślają, że instalacje podnoszą znacznie komfort mieszkania, czy przebywania w budynkach. Widać to chociażby po cyrkulacji ciepłej wody, która dostępna jest natychmiast po odkręceniu kranu.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233