Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jakie jest najlepsze ogrzewanie dla domu? Jaka wentylacja powinna znaleźć się w mojej firmie? Jeżeli takie pytania chodzą Wam po głowie i zastanawiacie się nad odpowiedzią na nie, to chętnie Wam pomożemy. Sowa to wiedza, doświadczenie i najniższe ceny na rynku, jeżeli weźmie się pod uwagę istniejącą konkurencję.

Montaż klimatyzacji

Firma działa na rynku od wielu lat, zajmuje się kompleksowo i profesjonalnie pełną instalacją klimatyzacji. Bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie wykonuje swoje obowiązki, zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem swoim klientom.
Lata praktyk, zdobyte doświadczenie oraz dobra opinia sprawiły iż firma stała się liderem w swojej branży. Każda potrzeba klienta jest rozpatrywana w sposób indywidualny, gdyż liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie z osiągniętego efektu. Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie pełen montaż klimatyzacji Łódź, odkurzacze centralne, wentylacje a także systemy ogrzewania różnego rodzaju.
Klimatyzacja zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach, zwłaszcza w sezonie letnim, tym samym zwiększa komfort życia i poprawia samopoczucie. Oferta instalacji klimatyzacji jest idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla alergików, gdyż wyłapuje różnego rodzaju alergeny oraz kurz. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej, gdzie można szczegółowo się z nią zapoznać.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233