Katalog firm

PPHU Ład

Ład zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli potrzebni są Wam ogrodnicy. Zawsze na czas stawiamy się w wyznaczonym miejscu, aby zrealizować Wasze zlecenie. Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, jak również nawiązujemy długoterminową współpracę z instytucjami i klientami indywidualnymi.

Koszenie trawy

Ład to firma już od wielu lat istniejąca na rynku oferująca swoje kompleksowe usługi ogrodnicze klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zaopiekować się małymi ogródkami, jak również ogromnymi terenami zielonymi.
Zatrudniamy ludzi solidnych i rzetelnych, którzy doskonale wiedzą, że każde zlecenie muszą zrealizować z odpowiednim zaangażowaniem. Możecie do nas zadzwonić nawet wtedy, kiedy będzie trzeba wykonać koszenie trawy Łódź. Nie każdy ma czas na wykonanie takiej czynności. Czasem nie opłaca się kupować nawet kosiarki, ponieważ nasze usługi są tańsze. Nasze usługi wykonujemy również zimą.
Chętnie wykonamy dla Was odśnieżanie terenu, dzięki czemu nie będziecie musieli się niczym przejmować. Nawet jeżeli chodzi o teren sporych rozmiarów - zawsze do końca wykonujemy zlecenie, jakie nam powierzycie. Zapraszamy do kontaktu oraz do umówienia się na spotkanie, dzięki czemu będziemy mogli poznać Wasze potrzeby odnośnie sprawowania opieki nad ogrodem.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357