Katalog firm

PPHU Ład

Ład zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli potrzebni są Wam ogrodnicy. Zawsze na czas stawiamy się w wyznaczonym miejscu, aby zrealizować Wasze zlecenie. Podejmujemy się realizacji jednorazowych zleceń, jak również nawiązujemy długoterminową współpracę z instytucjami i klientami indywidualnymi.

Usługi ogrodnicze

Ze względu na spore tempo życia doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż coraz mniej czasu mamy na to, aby zajmować się naszym domem czy też ogrodem. Zwłaszcza tyczy się to wszystkich osób, które pracują po kilkadziesiąt godzin dziennie. Mamy tutaj na myśli przedsiębiorców, wolnych strzelców czy też etatowców.
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż istnieją osoby, które uwielbiają prace ogrodnicze. Pomagają im one w wyciszeniu i pozbyciu się nadmiernej ilości stresu, który niestety coraz bardziej daje osobie znać. Przechodząc do meritum sprawy. Jeśli chcesz mieć piękny ogród, ale nie masz czasu, aby się nim zająć nasza firma oferuje przeróżne usługi ogrodnicze dostępne na stronie http://miastoiogrody.pl/. Zaczynając od koszenia traw, po odśnieżanie a kończąc na pracach porządkowych.
Do wyboru, do koloru. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominajmy, że wielkimi krokami zbliża się wiosna, a więc należałoby jak najszybciej zacząć rozglądać się za firmami, które zajmą się Twoim ogrodem w kompleksowy sposób. Na koniec dodamy, że nawet służymy pomocą przy pracach związanych z uporządkowaniem działki czy też przesadzaniem poszczególnych roślin.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357